Par mums

Vārdam Entropija ir sengrieķu izcelsme, kas tulkojumā nozīmē pārmaiņas, pārvēršanos. Entropija ir jebkuras sistēmas elementu sakārtotības mērs. Izglītība sakārto prātu un attīsta darbaspējas, veicina vispārējo izaugsmi un paplašina redzesloku. Laika gaitā atstātas bez vadības un kontroles sistēmas tiecas uz haosu. Līdzīgi notiek ar zināšanām – ar laiku tās aizmirstās un izzūd, ja vien cilvēks neiegulda darbu, enerģiju un spēku, lai tās saglabātu.

KĀPĒC DARBOJAS UZŅĒMUMS?

Entropy ir uzņēmums, kur idejas un aktīvās rīcības apvienojums rada atspulgu mūsdienu sabiedrībā. Mēs saglabājam un dalāmies ar zināšanām, jo saprotam, ka:

  • mēģinot, bet nespējot atrisināt uzdoto uzdevumu, cilvēks nonāk strupceļā. Savukārt aplūkojot risinājumu, ir iespējams izdarīt pareizus secinājumus un iegūt jaunas zināšanas;
  • laiks ir pasaulē visvērtīgākais resurss. Bieži vien uzdevums prasa pavisam mehānisku darbu, kuram vienkārši ikdienā var neatlikt laika;
  • dažkārt pamata zināšanas tika iegūtas vairākus gadus atpakaļ, bet tagad, turpinot studijas, ir sarežģīti tikt ar visu galā paša spēkiem;
  • cilvēks var būt lielisks speciālists vairākās jomās, taču ir arī tādas, kuras nepadodas, un tas ir normāli.


DIBINĀTĀJI

Uzņēmuma darbības aizsākumi ir meklējami 2013.gadā, kad to dibināja fizikālo tehnoloģiju inženieri ar mērķi popularizēt eksaktās zinātnes. Par šo laiku uzņēmums ir audzis un apvienojis speciālistus vairākās jomās.

Ksenija Huševa, dibinātājs, galvenais koordinators
„Lepojos ar pakalpojumu sniegšanas ātrumu, augstu kvalitāti, kā arī to, ka spējam piedāvāt mūsu klientiem savlaicīgas atskaites par darba gaitu un progresu, patīkamu komunikāciju un drošu maksājumu veikšanu.
Man ir liels prieks, ka uzņēmums veic sabiedrībai svarīgu darbu!”

Andrejs Huševs, dibinātājs, galvenais IT pārvaldnieks

„Uzņēmums tika aizsākts no nulles, no baltas lapas. Vēl joprojām atceros, cik daudz pozitīvu transformāciju ir piedzīvojis uzņēmums, iedvesmojoties pirmām kārtām no cilvēkiem mums apkārt, no mūsu klientiem, kuri dalījās ar savām vēlmēm un iespaidiem.
Arī tagad mēs nestāvam uz vietas – nepārtraukta kustība uz kārtību un attīstību – tāds ir mūsu lozungs. Ir jauki apzināties, ka mūsu darbs ir atvieglojis dzīvi un mazinājis stresu tik daudziem cilvēkiem!”


Mēs par sakārtotu prātu, darbu un dzīvesveidu!

Entropy. Desire for order.

Aktualitātes